ניהול מוניטין באינטרנט

ניהול מוניטין באינטרנט - מה אומרים עליכם ברשת ואיך לשלוט בזה?

המונחים "ניהול מוניטין באינטרנט" או "מיתוג אישי" נשמעים כאילו הם לקוחים מעולמם של סלבריטיז, יוצאי תוכניות ריאליטי ופוליטיקאים. אבל בעידן הדיגיטלי הם מתייחסים לכל אחד ואחת – מנהלים בכירים, דירקטורים, בעלי עסקים, יזמים, אמנים, בעלי מקצועות חופשיים ועוד.
כמעט כל אדם, אפילו אם אינו גולש באינטרנט (וזו תופעה נדירה) "נמצא" ברשת במובן שניתן למצוא בה תכנים מילוליים וחזותיים הקשורים אליו. במקרים רבים מדובר במידע שגוי, מטעה ואפילו השמצות.
כדי לבדוק מה הרשת "יודעת עליכם" פשוט הקלידו את שמכם המלא בגוגל.

הרושם שמתקבל מתכנים אלה, כפי שמציגים אותם מנועי החיפוש, משפיע על דעתו של מי שמעוניין להכיר אתכם, לעבוד עמכם ולעשות אתכם עסקים.

ניהול מוניטין באינטרנט הוא תוצר של הנוכחות שלכם באינטרנט ושל התייחסות אליכם מצד גורמים שונים, החל מחברים ועד יריבים עסקיים.
באילו ערוצי אינטרנט אתם פעילים? עם מי אתם משוחחים? על מה אתם מדברים ברשת? באילו ערוצים עשויים לדבר עליכם? איזה מידע שנוגע ישירות אליכם נמצא ברשת? מי רואה אותו? מי מפיץ אותו?

לכן שאלת המפתח היא: האם יש לכם שליטה על המיתוג האישי שלכם שלכם? זה אפשרי.
ראייה כוללת של הפעילות האישית באינטרנט – ערוצים, תכנים, תגובות וכד' – תוכנית תוכן שמשרתת את היעדים שלכם וטיפול נקודתי בתוכן לא רצוי עשויים לשפר ולחזק את המוניטין הדיגיטלי שלכם.

אז אם הגיע הזמן לקחת את המוניטין הדיגיטלי לידיים, אנחנו כאן לשירותכם:

  • ניתוח מצב קיים – הצבת יעדים, זיהוי נקודות כוח, איתור תוכן שלילי
  • גיבוש תוכנית תוכן מעשית המתאימה למטרות ולמשאבים שלכם
  • יצירת מסרים מילוליים וחזותיים להפצה ברשת
  • ניהול שיחות בערוצים השונים
  • מעקב וניתוח תוצאות

ככל שאתם מפגינים התנהגות מקצועית וחיובית יותר בהתנהלות שלכם ברשת, היחס אליכם יהיה בהתאם. וככל שאתם פועלים נכון ובאופן שיטתי במגוון הזירות – אתר אישי, רשתות חברתיות ועוד – כך הרושם הנוצר לגביכם נקבע פחות על ידי אחרים ויותר על ידיכם.

shadow